Teamtoernooi zondag 24 november

Teamtoernooi 24 november Let op: dit zijn de teamopstellingen! 

 

Wat leuk dat er zoveel judoka’s deelnemen aan het teamtoernooi. 

Let op, door het grote aantal teams zijn de aanvangstijden een beetje anders geworden. 

Adres: Dojo Weezenhof 30-03 te Nijmegen

Onderstaande teams moeten om 09.00 uur aanwezig zijn:

Team Malden: Sven Daatzelaar, Sten Verbrugge en Sven Arts, Elin Schlepers en Joah Rippe, Lucas Hartel, Rens vd Bogaard

Team Weezenhof : Luca Kabakci, Elham Harifi, Jools Kapel, Avery Loen, Ruben Schaafstra en Evi Bilstra, Dylano Groenewald

 

Team de Windroos 1 : Kenzo Weijse, Gijs de Klark, Luuk Albers en Tycho Marks, Raf van Breukelen

Team de Windroos 2: Pepijn en Niels, Luca en Faas, Teun en Guusje, Puck en Timucin, Rune en Sietze

Team Beek: Lode Brink, Matz Latta, Fyn Berkelmans en Sarah Keizer

Team Wychen : Jelmer Bremer, Lise Bouwman , Bram Dirksen, Mats Bakker , Ryan Reijnen, Collin Zeelen,

Team Groesbeek: Bruno , Sophie, Jack Oosterhof en Djeremy, Lars v Gelder en Ids Donker

 

Onderstaande teams moeten om 11.00 u. aanwezig zijn:

A Teams ! De Klif: Team 1: Owen Campbell en Gustavo Pires , Danis Dobric, Emre Celik, Rick Trommel

Team 2: Finn Stolpmann en Sydney Lamsa At, Maurits Wouters , Noa Schierboom, Niels Rensen, Sep Lintsen

 

A Teams ! Molenhoek: 

Team 1: Simon Buijnickx, Mels Wouters en Teun Pastoors, 

Team 2: Yuan Yu en Liam Boree, Anna Schreurs, Tijs Nabuurs, Riley Kirkenier

 

A teams ! Weezenhof:

 

Team Weezenhof 2: Josefien Zaal en Valerie Zaal, Sam Kelkboom, Sepp Akkers, Robin Kelkboom

A Team Weezenhof 3 : Ivo , Radovan, Lana en Thomas, Laurent en Rosanna

 

A Teams ! Wychen: Radjiv Kewal, Sander Janssen, Quin Bendig, Casper van Gaalen

 

Onderstaande teams moeten om 12.45 uur aanwezig zijn:

Team Weezenhof 1: Katja Kabakci, Raiha Harifi, Jasmine Heynen, Liona Teunissen

 

 

Team Weezenhof 2: Lennox, Ali, Joachim en Kyano, Marijn, Noa en Dominic en Abdelnassar

Team de Klif 1: Rahmat Shirzad , Janne Klaassen, Tijn v. Kampen, Kalle Sonjé , Olivier van Esch , Evi Bilstra ,Fleur Colenbrander

Team de Klif 2: Lynn vd Weg, Ruben Spitters en Tijs Kroeze , Daan Jorna en Floor vd Molen , Jurre Hoogeveen, Olivier van Mansveld, Simon Holwerda

 

Team Groesbeek: Merlijn , Mathias , Tieu Rijkers, Sverre Weggeman, Mylo en Teun Heemstra

 

Team de Windroos: Sara Langenberg, Joost Braam, Vera Ouwendijk en Yibriel El haji , Liam Marks

Onderstaande teams moeten om 14.45 uur aanwezig zijn:

Team Molenhoek : Xiao You, Luuk van Dael, Tobian , Yordi Benningshof, Isandro van Ee en Levi van Ruijs, Bjarne Beurze

Team de Klif : Tijn d Haven en Oscar vd Horst, Tijs Wanders en Oscar van Hest ,Merijn Vlaskamp, Tijl Volmeijer, Moos Schrover, Jort Ariëns

 

Team Beek: Timo Emsbroek en Hidde Pothof, Hanne van Dijk, Max Happel , Tobias Zeegers en Tuur Wever , Vinny Ubacht, Hidde Gerrits

Team Wychen : Ronan Bremer, Bas Phoelich, Luca Bhagwandas en Hugo vd Heijden, Aniek Bremer, Niels Boomkamp en Sem vd Burgt, Tijn Greupink en David vd Heijden

 

Team Groesbeek 1: Dylan Rikken, Senne en Sebas,, Joost Fleuren en Janique,Pelle Emke en Kaatje, Kuba

Team Groesbeek 2: Raphael , Ruben en Kalilou ,Juul Driessen, Fin Rieken, Roos, Brent

Team Weezenhof : Fleur Appelhof, Filip Loermans, Hein Strijbos, Timofey Keuenhof en Vinn Verwey, Thijs Stokermans en Thomas Tromp, Micah Heesen, Micha Rosenkamp en Niels vd Horst, Roy Schaafstra

Team De Windroos: Roos Langenberg en Jaare Ter Horst, Jildou van Es en Thorin Peters, Ismael El Haji-, Thijs Kuiperij, Jort van Gastel, Meks Teunissen, Sunnery Teunissen

Met sportieve groet, Gerrie Theunissen

Website door Siteraise