Toernooi Nieuw Bergen

In Nieuw Bergen beten een 15 tal judoka’s van onze club de spits af van het wedstrijdseizoen. Het toernooi was vooral bedoeld voor recreatieve en startende wedstrijdjudoka’s. Naast beginnende jeugdselectieleden deden er ook een 6 tal echte beginners zonder toernooi ervaring mee.

De jongens en meisjes lieten mooi en aanvallend judo zien. Luca behaalde een mooie 1e prijs. Hij zit nog niet zo lang op judo en traint elke donderdag bij Rick in dojo de Slingert te Wychen.

Yeliz Baser was onnavolgbaar met haar acties en won ook goud door enkele jongens te verslaan. Echte Girlpower!

De jeugdselectie heeft de komende 2 weken wedstrijden in Weurt en Roermond. Op 6 oktober is er in de Weezenhof een (oefen)toernooi waar ook recreatieve judoka's, zonder enige wedstrijdervaring aan mee kunnen doen. Inschrijven is eenvoudig, op onze site vind je in een eerder nieuwsbericht informatie over dit toernooi. Misschien tot dan!

Groetjes

Gerrie Theunissen

Website door Siteraise